Meist

Geelküünlad on tänapäeval väga populaarsed

Esiteks seetõttu, et need on ebatavalised, ilusad ja süütamisel annavad vau efekti. Minu põhitegevusalaks on valmistada käsitööna erinevaid temaatilisi geelküünlad. Minu tootevalikus on erineva kujundusega küünlad, mis sobivad kodukaunistuseks, erinevateks tähtpäevadeks või kingitusteks. Küünlaid võib kinkida ja tellida sünnipäevaks, sõbrapäevaks, romantiliseks õhtuks, nimepäevaks, vabariigi aastapäevaks, pulmadeks, jõuluks ja muudeks üritusteks. Kui sul on oma idee või mõte küünla kujunduse suhtes, siis anna mulle julgelt teada. Võimalusel proovin sinu idee rakendada ja just sulle selle ainulaadse küünla valmis meisterdada.

Geelküünlad on valmistatud petrooleumi baasil

Geelküünla põlemisaeg on ajaliselt poole kauem, kui tavalise samamahulise parafiinküünla põlemisaeg.

Geelküünla võlu seisneb selles, et ta on läbipaistev, süütamisel annab tohutu vau efekti. Küünla valgus kiirgab kuni põhjani ja mida rohkem on küünlas kristalle, seda ilusama sädeluse küünal annab. Ka küünalde erinevad põhjavärvid annavad erineva efekti. Kui on tumedam põhi, siis küünlaleek on kollakam ja küünal on mahedama värviga. Kui küünla põhi on valge, siis valgustab ka küünal heledamalt.

Kõikidel küünaldel on sees oma lugu. Ehk siis igal küünlal on oma teema ja täpselt samasugust küünalt ei ole mitte kellelgi. Seega on iga küünal justkui ainulaadne.

Temaatilised küünlad

Kuna küünlad on temaatilised, siis võib aastaringselt igaüks leida endale sobiva kingituse: sünnipäevaks lastele ja täiskasvanutele, pulmadeks, jõuludeks, naistepäevaks, munadepühaks, katsikuks, lemmiklooma sõbrale, kallimale, emale, vanaisale, rokimeestele, kalameestele ja muidumeestele. Geelküünal on põnev ja paljud pole näinudki selliseid küünlaid nagu ma valmistan.