Tarne

1) Pärast müügilepingu jõustumist garanteerib veebipood kaisakuunlad.ee tellimuse kohale toimetamise Ostjale ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.

2) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe kaisakuunlad.ee pangakontole.

3) Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

4) Veebipood kaisakuunlad.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood kaisakuunlad.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

5) Tarneviis – Kaup saadetakse Teile lähemal olevasse Omniva või Itella Smartposti pakiautomaati kõikjale üle Eesti. Samuti on võimalik tulla kaubale ise järgi aadressile Tallinn, Õismäe tee 181 (eelneval kokkuleppel).

Eestisisesed saadetised paneme üldjuhul teele 3-5 tööpäeva jooksul, päev pärast makse laekumist, aga mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul. Paki saatmine üle-Eesti (Tasumine kättesaamisel pakiautomaadis).

Tulen ise järgi – 0 €
Tartu mk, Tila küla, Koiduvahe

Kauba tellimine Omniva pakiautomaati – (tasumine kättesaamisel pakiautomaati)
Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.
Täpsem info: www.omniva.ee

Kauba tellimine Smartpost pakiautomaati – (tasumine kättesaamisel pakiautomaati)
Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.
Täpsem info: www.smartpost.ee

Paki saatmine Soome – 11 €

Paki saatmine mujale – võta palun ühendust info@kaisakuunald.ee